KDO JSME?

Technika s citem

Není to jen o drátech a číslech. Do techniky zavádíme prvky člověka. Naše produkty vyvíjíme tak, aby vám přinášely přirozený požitek a radost.

Jediní v České republice

Ano 🙂
tedy...
.
..snad..

Podpora zákazníků

Dáváme si záležet na vaší spokojenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jsme otevřeni jakýmkoliv dotazům, prosbám či připomínkám.

Jak to začalo?

„Pi print jsem založil z mé vlastní iniciativy. Chtěl jsem rozvíjet své vlastní sny a způsobovat radost všem lidem a sebe naučit pracovat s 3D tiskárnou a elektronikou. Chtěl bych robota Frankie dotáhnout do prodejní fáze a pomáhat lidem.“

Josef Matějka

“Chceme změnit pohled na roboty abychom je vnímali jako společníky při jakémkoliv životním okamžiku.”

- Mise Pi printu

Rok 2018 - učení

Když bych měl shrnout mé začátky, bylo to učení a učení. Základem bylo nepřestat se snažit, ale hlavně dělat to, co mě baví. Nechal jsem si zpracovat návrh robota (obrázek níže). Do počítače jsem návrh převedl až po roce usilovného snažení. Do dnešního dne neustále návrh vylepšuji.

- jeden z prvních návrhů Frankieho

Rok 2019 - zdokonalování

Stav robota v roce 2019

Robot procházel rannými fázemi vývoje. Na robota se podařilo vymyslet mnoho zcela unikátních řešeních. Například se podařilo vyřešit princip neviditelných šroubů nebo přední kolečko. Vše samozřejmě tisknuto na 3D tiskárně. Podařilo se dokonce dotáhnout tzv. bezšroubový design, což znamená, že šrouby nejsou pro robota nezbytně nutné. 

Rok 2020 - výzva

- štít z dubna 2020

Na jaře roku 2020 při nástupu první vlny pandemie odložil všechny plány a vrhl se na tisk ochranných štítů. Celkové číslo vyrobených štítů od společnosti Pi print je k dnešnímu dní přes 1000 kusů. 

Rok 2021 - vývoj, vývoj a zase vývoj

Nejnovější návrh robota i s UI

Během roku doděláváme robota a připravujeme dodávky pro příští rok.