KDO JSME?

Technika s citem

Není to jen o drátech a číslech. Do techniky zavádíme prvky člověka. Naše produkty vyvíjíme tak, aby vám přinášely přirozený požitek a radost.

Jediní v České republice

Ano 🙂
tedy...
.
..snad..

Podpora zákazníků

Dáváme si záležet na vaší spokojenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jsme otevřeni jakýmkoliv dotazům, prosbám či připomínkám.

Jak to začalo..

Vše odstartoval pouhý nápad jednoho studenta, kterého přestávala bavit škola. Sedl si k počítači a objevil krásy 3D modelování. To mu šlo čím dál lépe, načež se naučil pracovat s elektronikou a brzy byla na světě první verze funkčního robota. Jeho vize zněla a stále zní: „Chci vytvořit robota, který bude k nerozeznání od člověka. A to jak vzhledově, tak povahově.“

Kupředu ho žene jeho ohromná motivace. Ta spočívá v dělání lidem radost. Sebral pár kamarádu a dal dohromady tým, který nazval Pi print. Jedním z hlavních cílů Pi printu je teď vývoj robota Frankie, domácího společníka. 

Mimo Frankieho se Pi print zabývá i 3D tiskem na zakázku a technnologií NFC. Tu se snaží implementovat do každodenního života tak, aby vám usnadnil kontakt s elektronikou.